Specjalista - Główny Specjalista w Biurze Programów dla Naukowców (nr ref. BPN/2/2022) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń 31.08.2022r. Data rozstrzygnięcia 19.09.2022r.

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • pełnienie roli Krajowego Punktu Kontaktowego poprzez informowanie o ofercie programu Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA) i odpowiadanie na pytania wnioskodawców;
  • organizowanie dni informacyjnych, seminariów i konferencji poświęconych MSCA;
  • prowadzenie i aktualizowanie strony internetowej poświęconej MSCA;
  • przygotowywanie analiz statystycznych, publikacji i biuletynów poświęconych MSCA;
  • udział w spotkaniach wewnętrznych, zewnętrznych krajowych i zagranicznych;
  • wspieranie biura w innych działaniach w zakresie programów dla naukowców;
  • podpisywanie i zatwierdzanie dokumentów zgodnie z przewidzianą ścieżką obiegu dokumentów i przyznanymi uprawnieniami;
  • współpraca z pracownikami innych biur oraz kadrą kierowniczą przy tworzeniu planów, sprawozdań, statystyk, opracowań i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz audytorów zewnętrznych i bieżących zapytań instytucji nadzorujących działania Agencji;
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych w ramach Horizon 2020/Horizon Europe lub praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich;
  • doświadczenie w pracy w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką;
  • biegła znajomość języka polskiego (min. C1);
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim;
  • dyspozycyjność do okazjonalnych wyjazdów służbowych;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywności, samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych;
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji;
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność obsługi programów MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA