Starszy Specjalista w Biurze Programów Języka Polskiego (3/BJP/2023) - NAWA

Starszy Specjalista w Biurze Programów Języka Polskiego

Termin przyjmowania zgłoszeń: 15.04.2023

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31.05.2023

Liczba wakatów: 1

Wymiar etatu: 1

Gotowość podjęcia pracy: maj/czerwiec 2023 r.

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prace przy organizacji egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego;
  • obsługa procesów towarzyszących egzaminom certyfikatowym;
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z procesem certyfikacji języka polskiego jako obcego;
  • obsługa administracyjna Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego (PKdsPZJPjO);
  • wsparcie w zakresie organizacji i realizacji programów promujących język polski realizowanych przez NAWA;
  • współpraca z pracownikami innych biur oraz kadrą kierowniczą w zakresie przygotowania planów, sprawozdań, statystyk, opracowań i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz audytorów zewnętrznych i bieżących zapytań instytucji nadzorujących działania Agencji;
  • obsługa systemów, aplikacji i innych narzędzi IT przeznaczonych do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, obiegu dokumentów oraz realizacji zadań na stanowisku zgodnych ze specyfiką pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich;
  • biegła znajomość języka polskiego jest warunkiem koniecznym;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1, mile widziana znajomość innych języków obcych;
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji oraz samodzielność;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • doświadczenie w obsłudze baz danych;
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość tematyki związanej z edukacją językową, w szczególności certyfikacji jpjo.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • pracodawcę, który work&life balance traktuje poważnie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA