Specjalista w Biurze Programów dla Studentów (nr ref. BPS/2/2022) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: do 19.03.2022

Data rozstrzygnięcia: do 31.03.2022

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Najważniejsze zadania na stanowisku Specjalisty:

  1. obsługa administracyjno-finansowa programu instytucjonalnego Agencji, w szczególności:
  • opracowywanie procedur, formularzy i dokumentacji do programów;
  • obsługa naborów wniosków do programu, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania i raportowania;
  • kontakt z wnioskodawcami, rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez beneficjentów programu;
  • przygotowywanie decyzji oraz umów finansowych/aneksów z beneficjentami programu oraz ekspertami w ramach realizacji programu, monitorowanie przebiegu realizacji tych umów;
  • weryfikacja raportów składanych przez beneficjentów programu;
  1. obsługa sprawozdawcza programu, w szczególności sporządzanie raportów merytorycznych;
  2. obsługa baz danych i systemów teleinformatycznych Agencji.

Od osób zgłaszających swoją kandydaturę oczekujemy:

  • doświadczenia w realizacji projektów instytucjonalnych lub pracy w administracji;
  • wykształcenia wyższego;
  • wiedzy ogólnej dotyczącej profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym;
  • dyspozycyjność do uczestnictwa w sporadycznych wyjazdach służbowych;
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych;
  • dokładności, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie we współpracy z uczelniami;
  • znajomość języków obcych;
  • doświadczenie w pracy w systemie EZD lub ENOVA.

Oferujemy:

  • pracę z ekspertami, którzy chętnie podzielą się wiedzą;
  • dostosowaną do stanowiska ścieżkę rozwoju;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o wypełnienie formularza pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB